Avşa Adası Feribot Saatleri

Avşa adası feribot saatleri adamıza gelecekler için önem arzeder. Gerek istanbul üzerinden gerekse anadolu tarafında gelecek olan tatilciler için feribot sefer tarifeleri`ni bu makalemizde bulacaksınız. Adamıza tatile gelmeden önce Avşa Adasında Ne Yapılır bunları bilmeniz gerekiyor.

 Avşa adası`na ulaşım iki yoldan mümkündür. İstanbul üzerinden her okulların kapanışı tarihi itibarı ile günlük İdo Avşa Adası seferleri yapılmaktadır.Her sabah saat 07:30, 9:15, 10:30 saatlerinde Yenikapı ve Bostancı`dan hareket eden deniz otobüsleri avşa adasına 3 saat içerisinde ulaşmaktadır. Araçlı gelecekler Tekirdağ istikametinde adamıza her sabah saat 08:00 – 16:00 saatlerinde hareket eden feribotlar ile ulaşabilirler. Avşa adası feribot sefer tarifeleri ve bilet rezervasyonları için adamıza sefer düzenleyen özkaptan, ciner denizcilik ve adalar-1 feribotları işletmelerinin web sitelerine google üzerinden isimleri ile arama yaparak ulaşabilirsiniz. Araçlı geleceklerin mutlaka ön araç rezervasyonları yaptırmaları gerekmektedir. Bayram dönemlerinde ek feribot seferleri konulmaktadır. Bunun için yine aynı firmaların web adreslerine bakıp iletişim kurmanız yeterlidir. Ayrıca bu feribotlar Avşa Adasına Kışın Ulaşım sağlamaktadırlar.

Sizlere kısaca avşa adası feribot seferleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Tatilinizde bir yazlık veya villa kiralamak isterseniz Avşa Adası Kiralık Ev seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi yorum alanından bize sorabilirsiniz.

Avşa Adası Feribot Saatleri

Bir önceki yazımız olan Avşa Adası Yiğitler Köyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.