Avşa Adası Günlük Kiralık Evler

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere web sitemizde avşa adasında bulunan günlük kiralık yazlık evler hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra rezervasyon detaylarını sunuyoruz.

Beğenmiş olduğunuz tesisin fiyat ve müsaitlik durumunu inceledikten sonra sayfada yer alan iletişim bilgileri ile bizleri arayarak kişi sayısı ve giriş tarihi seçeneklerini belirttikten ve ablaştıktan sonra vereceğimiz hesap numarasına 1 gecelik konaklama ücretini havale yaparak rezervasyonununuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizin arkasından yeriniz ayrılacak ve size telefon ve mail adresleriniz üzerinden ulaşım ve irtibat bilgileri verilecektir.

Avşa adası kiralık evler arasında en çok tercih edilen ve aranılan konaklama tipi denize sıfır daireler ve villalar olmaktadır. Denize sıfır evler 1+1 ve 2+1 şeklinde olup 5-6 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir. Daha kalabalık olan aileler ve gruplar ise triplex villalarımızı tercih etmektedir. Rezervasyon bilgileri için lütfen 0554 365 2223 no`lu numaramız ile irtibata geçiniz.
Avşa Adası