14.5 C
New York kenti
Salı, Şubat 2, 2021

Ev Kiralama

Avşa adası kiralık ev kategorisinde yapmış olduğunuz aramalarda sizlere adamızda ev kiralama şartları ile ilgili detaylı bilgiler vereceğiz.

Web sitemiz bünyesinde yer alan dairelerimiz standart olarak 1+1 ve 2+1 daireler şeklindedir.Avşa adası kiralık evler ağırlıklı olarak 2+1 dairelerden oluşmaktadır.Son zamanlarda 1+1 daire sayılarındada artış gözükmektedir.3+1 daireler hizmetimiz dahilinde olsada nispeten azdır. 1+1 dairelerin konaklama kapasitesi maximum 4 kişidir. 2+1 dairelimizin kapasitesi ise maximum 6 kişidir.Bazı dairelerimizin +1 kontenjanı bulunmaktadır.Dairelerimizin hepsi müstakildir.Dairelerimiz içerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya ve ekipman yer almaktadır.Konum olarak tüm dairelerimiz merkezdedir ve ağırlıklı olarak denize sıfır konumdadır.Çarşı pazar ve marketlerede oldukça yakın lokasyonda bulunan dairelerimiz adamızın en değerli sahil bandı üzerinde yer almaktadır.

Dairelerimizin %80`i ailelere hizmet vermektedir. Gruplar ve bekar gelenler için ayrı dairelerimiz mevcuttur.Dairelerden sadece günlük ücret talep edilmektedir.Daire ücretlerine ek olarak elektrik, su, doğalgaz ücreti ve temizlik ücreti aranmamaktadır.

Dairelerimiz hakkında detaylı bilgi ve rezervasyonlarınız için lütfen 0554 365 2223 no`lu numaramızdan iletişime geçiniz.

Önceki İçerikVilla Kiralama
Sonraki İçerikApart Kiralama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Apart Kiralama

Ev Kiralama

Villa Kiralama

Recent Comments

Call Now ButtonAra